O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Gralbet sp. z o.o. powstało w 1992 r. w wyniku przemian reorganizacyjnych PPB Prefabet-Gralewo.

O NAS

Jesteśmy jednym z największych producentów prefabrykatów w Polsce i zatrudniamy blisko 250 osób. Z dumą możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą menedżerów, inżynierów oraz działem laboratorium i badań.
To co nas wyróżnia, to wytrwałe dążenie do realizacji celów, w tym ciągłego doskonalenia jakości naszych produktów. Cele te realizowane są poprzez podejmowanie współpracy z dostawcami o stabilnym i spełniającym wymagania naszych klientów poziomie jakości oraz systematyczne szkolenie w zakresie nowych technologii wykonania.
Ciągłe usprawnianie komunikacji z Klientem oraz badanie stopnia jego zadowolenia z wytworzonych przez nas wyrobów i ze współpracy z naszą firmą daje nam podstawy do ciągłego doskonalenia i dostosowywania jakości do wymagań stałych i potencjalnych Klientów.
Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zawsze gotowi na nowe wyzwania.

LOKALIZACJA

Zakład usytuowany jest na terenie województwa warmińsko–mazurskiego w okolicy Działdowa. Zajmuje powierzchnię 160.000 m2 w tym 25.000 m2 hal produkcyjnych. Prefabrykaty wyprodukowane wewnątrz hal produkcyjnych składowane są na magazynie wyrobów gotowych o powierzchni 20000 m2.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 27 lat specjalizujemy się w produkcji prefabrykatów, a także dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w budownictwie takich jak projektowanie, transport i montaż. Z naszych prefabrykatów powstało wiele centrów handlowych, hal magazynowych, obiektów mostowych i innych na terenie kraju i za granicą. Większość wszystkich prefabrykowanych wyrobów i elementów produkujemy według indywidualnych zamówień.

NASZE WARTOŚCI

Wartości, jakimi kierujemy się w życiu codziennym tworzą spójny i uporządkowany system postaw i zachowań, który pozwala nam osiągnąć satysfakcję z wykonywanej działalności a jednocześnie wyróżnić na tle konkurencji. Nieustannie wspieramy naszych pracowników w dążeniu do zadowolenia i samorealizacji. Dlatego też, zapewniamy szkolenia z zakresu wiedzy technicznej jak i umiejętności interpersonalnych.

Razem pracujemy na wspólny sukces.